odwiedzający

środa, 22 lutego 2012

WyróżnienieZasady obowiązujące w zabawie to:
1. Umieszczenie u siebie linka do bloga osoby, od której otrzymaliśmy nominację.
2. Wklejenie loga na swoim blogu.
3. Napisanie 7 cnót, grzechów lub faktów o sobie.
4. Nominowanie 10 osób 

No to znów  będę się chwali. Tym razem nie pracami a wyróżnieniem, które może już kilka z was posiada, ale ja nie. Jest to dla mnie wielki zaszczyt, bardzo się cieszę, że dostałam je od tak wspaniałej osoby, jaką jest Ania z http://annakrucko.blogspot.com/
Ania tworzy cuda i powiem wam, że nie ma dla niej żadnych barier. Prace powstają różnymi technikami a wszystko jest piękneJ. Do tego ma też gorące serce, otwarte na krzywdę innych, tych małych, duży i kudłatych
Śledzę jej blog na bieżąco by czerpać wiedze i inspiracje.
W tym miejscu chciałabym podziękować za wyróżnienie oraz za wszystkie kursy i porady.

Mój blog istnieje od niedawna można powiedzieć, że raczkuje tak jak i moje dzieła, które powstają nieśmiało od października. Na początku myślałam, że biżuteria z koralików będzie tym, co pokocham, ale szukając inspiracji w sieci trafiłam na temat papierowej wikliny. Oglądałam wiele prac, aż zobaczyłam wachlarz wykonany przez Anie. Wtedy nie wiedziałam, że to jej dzieło po prostu wyskoczyło zdjęcie, gdy w googlach wpisałam hasło papierowa wiklina. Od tego dnia postanowiłam pilnie wziąć się do nauki, by stworzyć takie cudo. I tak jestem tu z wami cieszę się ze was poznałam i choć jesteśmy od siebie daleko to kocham ten świat, który tworzymy w sieci. Codziennie, choć na chwile, do niego zaglądam by móc się nacieszyć waszą obecnością i pięknem, które oferujecie :)


Teraz to, czego nie lubię, ale co w tej zabawie jest prawie tak samo ważne jak wyróżnienie, bo dzięki temu możemy poznać się trochę bliżej :)
Mianowicie parę słów o sobie

· Fakt jest taki, że jestem mamą pisze o tym na pierwszym miejscu, bo to wielkie wyróżnienie dla mnie od Matki Boskiej. W Wejherowie znajduje się cudowny obraz Matki boskiej uzdrawiającej chorych i to u niej wymodliłam mój skarb J Córeczka urodziła się w dzień objawienia Matki Boskiej, mimo że termin wyliczony był na dużo wcześniej.
· Nie lubię w sobie swoich wahań nastroju.
· Kocham kwiaty, gotowanie i zwierzęta.
· Lubię ludzi i ufam mi, niestety nie zawsze dobrze na tym wychodzę, ale daje się nabrać tylko raz. Robie się agresywna, gdy ktoś krzywdzi dzieci.
· Marzę o domu pod lasem z wielkim ogrodem i miejscem na swoją pracownie. Chciałabym by hobbi stało się moim źródłem utrzymania.
· Niespokojny ze mnie duszek robie wiele rzeczy na raz.
· Zawsze dążę do perfekcji, bo jak cos robić to porządnie albo wcale

Do złotej 10 nominuje 


Kahlan z http://haftem-malowane.blogspot.com/

Dodatkowo chciałam także wyróżnić Kasię Zioło wykonuje piękne prace ale znam ją z facebooka :) Pozdrawiam serdecznie 

7 komentarzy:

 1. Kochana gratuluję i dziękuję za wyróżnienie,pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. dziękuję za wyróżnienie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. I się popłakałam:(( ale ze szczęścia.Dziękuję za tak miłe słowa.Spełnienia marze: pięknego domu z ogrodem i pięknej dużej pracowni.

  OdpowiedzUsuń
 4. OOOOO!Dziekuje za wyróżnienie!Ja się nie spodziewałam bo przez blog nabyłam sie wielu kompleksów.Dziękuje wkrótce opublikuje nowy post!Pozdrawiam iżyczę Ci wszystkiego najlepszego!:))))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :))) wszystkiego dobrego kochana, mam nadziej ze kompleksy mina :) pozdrawiam serdecznie

   Usuń