odwiedzający

wtorek, 18 września 2012

zmiany

Witam wszystkich bardzo serdecznie
Na wstępie mojego postu chciałabym Wam serdecznie podziękować za wszystkie komentarze i odwiedziny niezmiernie mnie to cieszy.

Kasiu żyję i nawet wczoraj odebrałam paczkę od Ciebie, ale nie miałam jeszcze czasu jej obfotografować powiem tylko, że jesteś lepszą zgadującą ode mnie bo ty czytasz w myślach na odległość.

U mnie trochę się pozmieniała i czasu na tworzenie już nie starcza :(  ale myślę że jak się wszystko poukłada to wrócę do tworzenia i zamęczania was swoja twórczością :)dodatkowo mam nowego domownika  a oto i onJeszcze dziś postaram się pokazać jaką wspaniałą niespodziankę dostałam od Kasi dziękuje kochana moja córeczka jest zachwycona :)))) 

6 komentarzy:

 1. Wreszcie i nareszcie jakiś znak życia,oj lanie Ci się kochana należy,cieszę się że paczka doszła tylko zastanawia mnie fakt czemu to tak długo trwało skoro wysłana była priorytetem,ale najważniejsze że się podoba,buziaki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Acha zapomniałam dodać ,że nowy domownik piękny,ja miałam kiedyś identyczną świnkę morską.

  OdpowiedzUsuń
 3. :) oj tam oj tam zaraz lanie no może mały prztyczek :P pewnie że się podoba nie może być inaczej twoje dzieła są przepiękne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nowy domownik jest boski z tą fryzurą!!! Bardzo się cieszę, że zmiany idą ku lepszemu. Trzymam kciuki mocno za szybkie ogarnięcie tego wszystkiego. Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 5. WoW! Ale ma wypasioną klatke! Lubię świnki morskie. Sama je kiedyś chodowałam. Takiego rozczochrańca jednak pierwszy raz widze :-) Świetny jest!

  OdpowiedzUsuń